ELPAŞ'A HOŞGELDİNİZ

Elpaş A.Ş. 1985 yılında yurt içi otomotiv sanayiine yönelik muhtelif yedek parçaları pazarlama şirketi olarak kurulmuştur. Firmamız 1989 senesinden itibaren, gene otomotiv sektörüne yönelik olarak mekanik parça üretimine başlamıştır. Geçen zaman içinde üretim kapasitesini ve kalitesini giderek arttırarak, bugün büyük ağırlıkla ihracata yönelik olarak faaliyetini sürdürmektedir.
25 yılı aşkın bir sürede profesyonel bir çalışma anlayışı ve kadrosu ile bu sektörde çeşitli alanlardaki uygulamaları ile deneyimini arttırmış olan firmamız :

Kaliteli ürün ve buna yönelik üretim süreçleri
Zamanında teslim
Uygun fiyat
Üretim öncesi ve sonrasında müşteri ile teknik ve ticari yakın işbirliği

ilkelerinin bilinci içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüzün rekabetçi şartları dahilinde, mevcut ve potansiyel tüm müşterilerimize, numune üretiminden başlayarak, ön seri ve seri üretimin her aşamasında, gerek ürün tasarımı, gerekse müşterinin mevcut tasarımı üzerindeki iyileştirme çalışmaları, üretim için gerekli kalıp ve aparatların imali ve üretim süreçlerinin planlanması ile, nihai ürünün ortaya çıkışı ve seri üretimine kadar her kademede hizmet vermeye devam etmekten mutluluk duymaktayız.

Saygılarımızla